KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343176

nr 1534 3176

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, C W 1860, Stilleben. Olja på pannå, bildmått: 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 40x32 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 april 2023
kl 19:03:56

17/4 16:51:23 1      Vinnande bud