KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343176
nr 1534 3176
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, C W 1860, Stilleben. Olja på pannå, bildmått: 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 40x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:03:56
17/4 16:51:23